مس یکی از مهم ترین عناصر مورداستفاده در صنایع غیر آهنی است و در شرایط خالص و بصورت آلیاژی (برنج و برنز) کاربرد وسیعی دارد.  محصولات مسی به صورتهای شمش، میل گرد ، لوله و غیره به عنوان ماده اولیه در سایر صنایع مورد استفاده  قرار می گیرد. مس ترکیب خارق العاده ای از خواص دارد که آن را بصورت ماده ای اساسی در صنایع الکتریکی در می آورد. برخی از این خواص عبارتند از هدایت الکتریکی بالا، مقاومت به خوردگی، استحکام مناسب، خواص تابکاری قابل کنترل و مشخصه های لحیم کاری و اتصال.

شرکت متالوژی فاطر تولید کننده شمش و میلگرد مس و آلیاژهای مس با درصد خلوص بالا است. این شرکت با پشتوانه علمی تیم فنی متخصص خود توانایی رفع نیاز صنایع کشورمان را با تضمین بالاترین کیفیت دارد.

نحوه فروش شمش و میلگرد مس

معیار مهم تعیین کننده ارزش شمش فلزات، میزان خلوص آن است. شمش و میلگرد مس تولید شده توسط شرکت متالوژی فاطر با خلوص 99%، از لحاظ کیفیت قابل رقابت با بهترین نمونه های خارجی می باشد.

از آنجا که محصولات ارائه شده تماما تولید شرکت فاطر است، علاوه بر کیفیت بالا از قیمت مناسب تری نسبت به نمونه خارجی بهره می برد. بنابراین برای درخواست سفارش خود، دریافت اطلاعات محصول و هزینه تمام شده آن میتوانید با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم ثبت سفارش، درخواست خود را اعلام نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *